735 755 930 , 735 752 500
Kariéra
MAN TGL – MANÉVROVATELNÝ
Maximální manévrovatelnost při každém použití: Maximální užitečné zatížení, vysoká ložná kapacita a malá spotřeba paliva činí z našeho MAN TGL skutečně všestranný talent, který vyhovuje požadavkům v komunálních službách i na stavbě nebo v klasické distribuční dopravě. Ať už na něj kladete jakékoli požadavky, náš MAN TGL lze přesně přizpůsobit vašim specifickým potřebám.
16.01.2019
ČAS MŮŽE ZLEPŠIT NEBO ZNIČIT VAŠE PODNIKÁNÍ
Ať už jde o přepravu na dlouhé vzdálenosti nebo konstrukci obrovských hodin vyrobených z nákladních vozidel a služeb společnosti Scania, vyžaduje se vysoká výkonnost a přesnost. A jsou to právě řidiči, kteří jsou odpovědni za to, aby se hýbala kola i ručičky na číselníku hodin.
Díky své 125-ti leté historii zná společnost Scania hodnotu času – a že přesnost může zlepšit nebo zničit podnikání jejích zákazníků. Aby to společnost Scania dokázala, přijala nejnáročnější výzvu – samotný čas. Výzvu, ve které si muselo 14 nákladních vozidel a 90 profesionálních řidičů doslova udržet přehled o každé vteřině. Na opuštěném letištní ploše uprostřed ničeho se společnost Scania pustila do vybudování obrovských hodin, které jsou celé vyrobené z nákladních vozidel se zkušenými řidiči.
10.01.2019
MAN TGS – SILNÉ VŠESTRANNÉ VOZIDLO
MAN TGS je unikátně variabilní: Ať už v těžké místní a distribuční dopravě, na stavbě, v komunální dopravě nebo jako specialista v obtížné misi – naše silné všestranné vozidlo zaručeně oslní při každé úloze. S naším novým, mimořádně intuitivním ovládacím panelem máte vždy na dosah všechny důležité spínače a funkce. A po úspěšné jízdě na vás čeká promyšleně upravený prostor pro odpočinek, ve kterém se můžete cítit úplně jako doma. Ještě nikdy nebyl tak komfortní.
09.01.2019
MAN TGX – KDYŽ SE EFEKTIVITA POTKÁ S VÝKONEM
Více síly a ještě vyšší efektivita: MAN TGX je důkazem toho, že nízká spotřeba a nejlepší použití síly nemusí stát proti sobě. Díky různým variantám vybavení a motorizace je MAN TGX dokonale přizpůsoben požadavkům vaší přepravy, a to ať už na dálnici nebo při náročném použití na stavbě. Náš spolehlivý a robustní vítěz na dlouhé vzdálenosti bez problémů zvládne vysoký kilometrový výkon – a to s maximálním ziskem.
07.01.2019
Automatizované konvoje – krok za krokem
Konvoje budou s rostoucí mírou automatizace vozidel a systémů tvořit do budoucna základ udržitelného dopravního systému. Vývoj směrem k tomuto typu dopravy už postupně probíhá.   S rozvojem propojení a pokročilých pomocných systémů nabírá technologie jízdy v konvojích na obrátkách. Přispívá k tomu také zájem ze strany mezinárodních organizací, jako je Evropská unie. V některých zemích se také připravují zákony, které umožní zkoušet vozidla s různým stupněm autonomie v běžném silničním provozu. Gunnar Tornmalm, vedoucí oddělení předvývoje, automatizace a výzkumu a vývoje ve společnosti Scania říká: „Přínos technologie jízdy v konvojích pro provozovatele jsme nejdřív viděli hlavně v úspoře paliva. Diskuse se dnes ale posunula směrem úvahám, jaké výhody může tato technologie přinést v širším ohledu a jak může přispět k vytvoření udržitelného dopravního systému.“ Rychlý vývoj propojení, senzorů a digitalizace v dopravě umožňují nejen propojit vozidla navzájem do konvojů, ale také propojit je s digitalizovanou infrastrukturou. Gunnar Tornmalm dodává: „To nám umožní zvýšit plynulost dopravního provozu a celkovou efektivitu dopravního systému. Díky propojení budou moct vozidla jezdit v těsných formacích, aniž by byla ohrožena bezpečnost provozu, což umožní efektivněji využívat dálniční infrastrukturu, protože kompaktní útvary vozidel zaberou na silnici méně místa.“
06.01.2019
INOVACÍ K VYŠŠÍ PROVOZUSCHOPNOSTI
Společnost Scania výrazně investuje do špičkového světového výzkumu a vývoje. Zákazníci požadují spolehlivá a inovační řešení, která zvyšují provozuschopnost vozidel. Po úspěšném uvedení své řady motorů Euro 6 se společnost Scania dále zaměřuje na nízkoemisní dopravní řešení. V blízké budoucnosti se bude také více soustřeďovat na alternativní paliva a hybridizaci.
05.01.2019
Zprovozněním Ejpovického tunelu skončila modernizace tranzitního koridoru mezi Prahou a Plzní
Modernizace klíčového tranzitního koridoru mezi Rokycany a Plzní kompletním zprovozněním Ejpovického tunelu skončila. Cesta vlakem z Prahy do Plzně se díky tomuto železničnímu projektu, jehož součástí je nový nejdelší tunel v České republice, zkracuje na 1 hodinu 14 minut. Modernizace koridoru, která byla spolufinancována Evropskou unií z Fondu soudržnosti v rámci Operačního programu Doprava, zároveň zvýší bezpečnost železničního provozu a komfort cestujících.  
14.12.2018
Certifikát ISO 9001:2016
Společnost Logex Logistics s.r.o. se stala držitelem Certifikátu ISO 9001:2016 pro mezinárodní a vnitrostátní přepravu.
31.07.2018
GOLF CUP LOGEX
V sobotu 29.září 2018 od 10:40 pořádá společnost LogEx Logistics s.r.o. otevřený golfový turnaj v Albatross Golf Resort.
26.07.2018
Pro vicemistra světa Davida Dvořáka jsme ve spolupráci s grafiky vytvořili nové logo
Pro vicemistra světa Davida Dvořáka jsme ve spolupráci s grafiky vytvořili nové logo.
03.11.2017

Blog

Naši partneři

Tour de France banner