735 755 930,735 752 500
Kariéra
Certifikace
07.01.2019

MAN TGX – KDYŽ SE EFEKTIVITA POTKÁ S VÝKONEM

Více síly a ještě vyšší efektivita: MAN TGX je důkazem toho, že nízká spotřeba a nejlepší použití síly nemusí stát proti sobě. Díky různým variantám vybavení a motorizace je MAN TGX dokonale přizpůsoben požadavkům vaší přepravy, a to ať už na dálnici nebo při náročném použití na stavbě. Náš spolehlivý a robustní vítěz na dlouhé vzdálenosti bez problémů zvládne vysoký kilometrový výkon – a to s maximálním ziskem.

MAN TGX má na palubě vše, co přinese vašemu podnikání větší úspěch, a přitom rozbuší srdce všem příznivcům tahačů: Maximální jízdní i obytný komfort a velký točivý moment při současně nízké spotřebě paliva. Díky sériovým a volitelným efektivním a asistenčním systémům jste na cestách ještě hospodárněji a bezpečněji – v tahači, který je stejně individuální jako vaše podnikání.

Nejdůležitější vlastnosti MAN TGX

Vynikající vnitřní design
Vnitřní prostor, který přesvědčí i vás. S robustním obložením z lisovaného plastu a dekorativními výplněmi, které lze ve formě tří variant zcela přizpůsobit vašemu vkusu a individuálním požadavkům.

Intuitivní koncepce spínačů a ovládání
Abyste nemarnili svůj čas hledáním správného tlačítka, kompletně jsme přepracovali ovládací panel našeho stanoviště řidiče MAN. Všechny spínače a funkce mají nyní ještě intuitivnější obsluhu a pro vaše pohodlí jsme do hlavního ovládacího panelu integrovali také otočný spínač naší automatizované převodovky MAN TipMatic®.

Ještě více volného a úložného prostoru
Zaručeně již nikdy více nouze o místo – v MAN TGX se můžete roztahovat dle libosti. Od upraveného držáku na kelímek po vylepšený chladicí box, který můžete na dlouhých cestách pohodlně uložit pod postel. Zůstává tak více místa na to důležité: tedy na Vás.

Inteligentní připojení díky novému modulu Telematik Bord Modul (RIO box)

RIO je naším partnerem pro dopravní a logistický ekosystém. Telematik Bord Modul (RIO box) je vaší vstupenkou do světa logistiky 4.0. Registrací na platformě našeho partnera RIO obdržíte spouštěcí službu RIO Essentials, a tím i aktivaci modulu Telematik Bord Modul (RIO boxu). Otevřená platforma na cloudové bázi propojuje všechny partnery napříč celým logistickým řetězcem, spojuje informace o vozidle s digitálními službami navíc, čímž zvedá efektivitu vašeho dopravních procesů na zcela novou úroveň.

Naši partneři

Tour de France banner