735 755 930,735 752 500
Kariéra
Certifikace

Láká vás oblast dopravy? Chcete pracovat v profesionální spediční firmě? Prohlédněte si naši nabídku volných pozic a když vás některá z nich zaujme, neváhejte a pošlete nám svůj životopis na info@logex.cz. Třeba hledáme právě vás.
 

Dispečer kamionové dopravy
Chcete se stát součástí našeho týmu? Jsme odborníci na logistiku. Jsme precizní a profesionální. Naše nároky nejsou malé, ale vaši práci dokážeme náležitě ocenit. Třeba 15 benefity. Pokud zrovna nejste tím, koho aktuálně hledáme, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Vaše zkušenosti se nám mohou hodit.

Přijmeme dispečera/dispečerku na mezinárodní kamionovou dopravu pro tyto pobočky: Brno, Hradec Králové, Praha, Vamberk, Ostrava, Jičín, Olomouc.
 
Logistik námořních přeprav
Charakteristika práce: Odpovídá za zajištění smluvního přepravce. Zodpovídá za kvalitu nakládky, vykládky a zajištění dokumentace. Zodpovídá za efektivitu přepravy.
Ekonomický manažer Hradec Králové
Přijmeme Ekonomického manažera, pobočka Hradec Králové
Účetní
Chcete se stát součástí našeho týmu? Jsme precizní a profesionální. Naše nároky nejsou malé, ale vaši práci dokážeme náležitě ocenit. Třeba 15 benefity. Pokud zrovna nejste tím, koho aktuálně hledáme, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Vaše zkušenosti se nám mohou hodit.
Přijmeme účetní pro pobočku v Hradci Králové a Brně.
 
Zaměstnanec Call Centra
Chcete se stát součástí našeho týmu? Jsme precizní a profesionální. Naše nároky nejsou malé, ale vaši práci dokážeme náležitě ocenit. Třeba 15 benefity.
Pokud zrovna nejste tím, koho aktuálně hledáme, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Vaše zkušenosti se nám mohou hodit.   Přijmeme zaměstnance call centra pro tyto pobočky: Brno, Hradec Králové, Praha, Vamberk, Ostrava, Jičín, Olomouc.
 

 
Vedoucího dispečinku Brno
Chcete se stát součástí našeho týmu? Jsme odborníci na logistiku. Jsme precizní a profesionální. Naše nároky nejsou malé, ale vaši práci dokážeme náležitě ocenit. Třeba 15 benefity.
Pokud zrovna nejste tím, koho aktuálně hledáme, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Vaše zkušenosti se nám mohou hodit.

 
Co by vás mohlo zajímat?

O nás
Kontaktní informace
Reference

Potřebujete poradit?
735 755 934, 735 755 930 
 
Poslat CV
Naši partneři

Tour de France banner