735 755 930,735 752 500
Kariéra
Certifikace

Láká vás oblast dopravy? Chcete pracovat v profesionální spediční firmě? Prohlédněte si naši nabídku volných pozic a když vás některá z nich zaujme, neváhejte a pošlete nám svůj životopis na personalistika@logex.cz. Třeba hledáme právě vás.
 

SPEDITÉR/KA
Co bude tvým úkolem?
Komunikovat,obchodovat,vytvářet zisk.Bez akvizice a vytváření portfolia to ale nepůjde. Pokud máš obchodního ducha,ostré lokty a vyborné komunikativní vlastnosti, předchozí praxi a znalosti z oboru (není podmínkou),máš u nás dveře otevřené. Pokud se ti bude dařit,čeká tě nadstandartní platové ohodnocení a možnost karierního růstu.

Přijmeme speditéra/ku pro tyto pobočky: Hradec Králové, Praha, Vamberk, Ostrava, Jičín, Olomouc, Brno.
 
Logistik námořních přeprav
Charakteristika práce: Odpovídá za zajištění smluvního přepravce. Zodpovídá za kvalitu nakládky, vykládky a zajištění dokumentace. Zodpovídá za efektivitu přepravy.
Ekonomický ředitel společnosti
Na této pozici budete samostatně odpovídat za účetnictví, kontrolu, optimalizaci souvisejících procesů a projektů. 
Účetní
Chcete se stát součástí našeho týmu? Jsme precizní a profesionální. Naše nároky nejsou malé, ale vaši práci dokážeme náležitě ocenit. Třeba 15 benefity. Pokud zrovna nejste tím, koho aktuálně hledáme, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Vaše zkušenosti se nám mohou hodit.
Přijmeme účetní pro pobočku v Hradci Králové a Brně.
 
Zaměstnanec Call Centra
Chcete se stát součástí našeho týmu? Jsme precizní a profesionální. Naše nároky nejsou malé, ale vaši práci dokážeme náležitě ocenit. Třeba 15 benefity.
Pokud zrovna nejste tím, koho aktuálně hledáme, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Vaše zkušenosti se nám mohou hodit.   Přijmeme zaměstnance call centra pro tyto pobočky: Brno, Hradec Králové, Praha, Vamberk, Ostrava, Jičín, Olomouc.
 

 
Vedoucí dispečinku Praha a Vamberk
Chcete se stát součástí našeho týmu? Jsme odborníci na logistiku. Jsme precizní a profesionální. Naše nároky nejsou malé, ale vaši práci dokážeme náležitě ocenit. Třeba 15 benefity.
Pokud zrovna nejste tím, koho aktuálně hledáme, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Vaše zkušenosti se nám mohou hodit.

 
DISPEČER/KA
STAŇ SE I TY SOUČASTÍ NAŠEHO TÝMU.Jsme odborníci na logistiku. Jsme precizní a profesionální. Naše nároky nejsou malé, ale vaši práci dokážeme náležitě ocenit. Třeba 15 benefity,příjemným prostředím,kolektivem a motivujícím ohodnocením.Pokud zrovna jste tím, koho aktuálně hledáme, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Vaše zkušenosti se nám mohou hodit.

Přijmeme dispečera/dispečerku na mezinárodní kamionovou dopravu pro tyto pobočky: Hradec Králové, Praha, Vamberk, Ostrava, Jičín, Olomouc, Brno. 
Co by vás mohlo zajímat?

O nás
Kontaktní informace
Reference

Potřebujete poradit?
735 755 934, 735 755 930 
 
Poslat CV
Naši partneři

Tour de France banner