734 362 889, 734 362 892
Kariéra

O společnosti

Společnost LogEx Logistics s.r.o. se řadí mezi profesionály v oblasti dopravy a spedice. Služby nabízí na poli silniční přepravy, která dlouhodobě patří mezi odvětví s nejvyšším objemem přepravených zásilek, a zajišťuje také leteckou a námořní přepravu, expresní přepravu zásilek, skladovou logistiku.

Odborníci ve společnosti LogEx Logistics s.r.o. sledují vývoj a moderní trendy v dopravě a spedici a snaží se na ně pružně reagovat, stejně jako na přání svých klientů, kteří jsou pro společnost jasnou prioritou.

Společnost LogEx Logistics s.r.o. to je...

  • expres rychlé řešení
  • profesionalita
  • individuální přístup
  • spolehlivost

Know-how společnosti je vystaveno na dlouhodobých zkušenostech profesionálů, kteří ve společnosti pracují, ale také na odborných znalostech.

Klientům jsou k dispozici nejen odborně proškolení dispečeři, jejichž úkolem je navrhnout nejefektivnější řešení přepravy, ale také flexibilní a ochotní řidiči, jejichž úkolem je prezentovat dobré jméno společnosti LogEx Logistics s.r.o. i dobré jméno klienta.

Vize:

Naším cílem je být uznávaným, komplexním a flexibilním dopravcem, logistou na poli středoevropského rozměru.

Mise:

Nabídnout zákazníkům dopravní a logistické služby s přidanou hodnotou garance, jistoty , kvality a dobré ceny, poskytovaného servisu s ohledem na osobní přístup a serióznost. Jen v takovém smyslu můžeme být spolehlivější a lepší než ostatní.

Hodnoty:

  • Lidé
  • Přístup
  • Evoluce
Co by vás mohlo zajímat?

Silniční doprava
Expresní doprava
Letecká a námořní doprava
Nadrozměrná doprava
Skladová logistika
Reference
Partneři

Potřebujete poradit?

+420 734 362 889

+420 735 752 501

+420 734 362 868
 
+420 734 362 893

infoHK@logex.cz

infoPraha@logex.cz

infoPce@logex.cz

infokostelec@logex.cz

Naši partneři

Tour de France banner