+420 734 362 892
Podporujeme parkurovou stáj
Společnost LogEx Logistics s.r.o. podporuje parkurovou stáj.
20.03.2019
Automatizované konvoje – krok za krokem
Konvoje budou s rostoucí mírou automatizace vozidel a systémů tvořit do budoucna základ udržitelného dopravního systému. Vývoj směrem k tomuto typu dopravy už postupně probíhá.   S rozvojem propojení a pokročilých pomocných systémů nabírá technologie jízdy v konvojích na obrátkách. Přispívá k tomu také zájem ze strany mezinárodních organizací, jako je Evropská unie. V některých zemích se také připravují zákony, které umožní zkoušet vozidla s různým stupněm autonomie v běžném silničním provozu. Gunnar Tornmalm, vedoucí oddělení předvývoje, automatizace a výzkumu a vývoje ve společnosti Scania říká: „Přínos technologie jízdy v konvojích pro provozovatele jsme nejdřív viděli hlavně v úspoře paliva. Diskuse se dnes ale posunula směrem úvahám, jaké výhody může tato technologie přinést v širším ohledu a jak může přispět k vytvoření udržitelného dopravního systému.“ Rychlý vývoj propojení, senzorů a digitalizace v dopravě umožňují nejen propojit vozidla navzájem do konvojů, ale také propojit je s digitalizovanou infrastrukturou. Gunnar Tornmalm dodává: „To nám umožní zvýšit plynulost dopravního provozu a celkovou efektivitu dopravního systému. Díky propojení budou moct vozidla jezdit v těsných formacích, aniž by byla ohrožena bezpečnost provozu, což umožní efektivněji využívat dálniční infrastrukturu, protože kompaktní útvary vozidel zaberou na silnici méně místa.“
06.01.2019
Zprovozněním Ejpovického tunelu skončila modernizace tranzitního koridoru mezi Prahou a Plzní
Modernizace klíčového tranzitního koridoru mezi Rokycany a Plzní kompletním zprovozněním Ejpovického tunelu skončila. Cesta vlakem z Prahy do Plzně se díky tomuto železničnímu projektu, jehož součástí je nový nejdelší tunel v České republice, zkracuje na 1 hodinu 14 minut. Modernizace koridoru, která byla spolufinancována Evropskou unií z Fondu soudržnosti v rámci Operačního programu Doprava, zároveň zvýší bezpečnost železničního provozu a komfort cestujících.  
14.12.2018
Certifikát ISO 9001:2016
Společnost Logex Logistics s.r.o. se stala držitelem Certifikátu ISO 9001:2016 pro mezinárodní a vnitrostátní přepravu.
31.07.2018
GOLF CUP LOGEX
V sobotu 29.září 2018 od 10:40 pořádá společnost LogEx Logistics s.r.o. otevřený golfový turnaj v Albatross Golf Resort.
26.07.2018
Pro vicemistra světa Davida Dvořáka jsme ve spolupráci s grafiky vytvořili nové logo
Pro vicemistra světa Davida Dvořáka jsme ve spolupráci s grafiky vytvořili nové logo.
03.11.2017
Podporujeme významného sportovce, Davida Dvořáka
Podporujeme významného sportovce, Davida Dvořáka, vícemistra světa v Hand to Hand Fightingu v Moskvě a skvělého bojovníka MMA, který hájí barvy LogEx Logistics. Tam kde je David, tam nechybí vzrušení ze souboje, rychlost a skvělá technika.
Otevření nové pobočky ve Vamberku
LogEx Logistics s.r.o. otevřel 1.8.2017 novou pobočku ve Vamberku pro své zákazníky.  
01.08.2017
LogEx Logistics partner for top racing stables MARPET
We have become a sponsor of racing stables MARPET, supported horses can be seen in Prague Chuchle and Pardubice. MARPET participates successfully in Czech and Slovak races. LogEx Logistics Ltd. wins in another field, this time racing.

Blog

Our partners

Tour de France banner